O nás

 

…s láskou pre najmenších. Pre pocit bezpečia a istoty v tomto veľkom svete. 

Lokálna značka 

Sme rodinná značka pletených a háčkovaných vecí pre novorodencov a bábätká. Naša výroba je ručná a každý jeden produkt je vyrobený lokálne na Slovenku. Nie sme veľká továreň ani fabrika, každý jeden produkt vyrábame s láskou špeciálne na objednávku. S precíznosťou a najväčšou úctou k Vám, pri kávičke v teple domova. 

Náš príbeh 

Naša rodinná značka bola založená 19.9.2020 u nás doma na Orave, kedy sme ani nevedeli že značku naozaj zakladáme. Nepatrím medzi ľudí ktorý veci plánujú. Mám rada keď mi život do cesty prinesie nové veci. Ktoré ma prekvapia. Tak to bolo aj v tomto prípade. Chcela som pre svoje deti nadčasové a minimalistické veci, vytvoriť kapsulový šatník a naplniť ho poctivými Slovenskými výrobkami. Od detstva som mala neskutočnú radosť z každej veci ktorú som dokázala vyrobiť. Tak to bolo aj v tomto prípade. Odvtedy prinášame na trh Slovenské handmade pletené oblečenie pre tých najmenších a vďaka Vašej priazni našu ponuku neustále zväčšujeme. 

Naša vízia 

Veríme, že najlepší spôsob, ako obmedziť fast-fashion módu, je kúpiť kvalitný produkt, ktorý vydrží celý život. To je dôvod, prečo vyrábame univerzálne veci, ktoré sú určené na nosenie na každý deň. Od našich návrhov až po našu minimalistickú paletu sa snažíme vytvárať praktické a dizajnové vecičky, ktoré obstoja skúškou času.

 

Materiály 

Ako plynie čas a naša značka dostáva väčšie rozmery, chceme našu produkciu presmerovať na čisto prírodné materiály. Eskimo kolekcia je náš pomyselný štart a veríme, že na trh prinesieme oveľa viac čisto prírodných výrobkov, ktoré budú kvalitou a prácou zaradené medzi nadčasové kúsky pre bábätká. 

Ako vždy s láskou.
#  W I T H L O V E