Najčastejšie otázky

Na tomto mieste by som vám veľmi rada zodpovedala všetky vaše najčastejšie otázky. Aby ste si to vedeli vždy veľmi jednoducho dohľadať a aby vám to možno pomohlo s výberom u nás :))

 

Ak sa neviete rozhodnúť, ktorá varianta z ponuky je pre vás najvhodnejšia, či už vzhľadovo alebo materiálom, prípadne neviete odhadnúť veľkosť tak verím, že tento článok vám poradí. 

 

Ako vybrať správnu veľkosť? 

Pri papučkách aj ostatných našich produktoch nájdete orientačné veľkosti prípadne rozmery. Pred objednaním si prosím vždy prezrite celý popis a porovnajte uvedené rozmery so skutočnými rozmermi vášho bábätka. Čo sa týka elasticity produktov, vždy je produkt meraný v pokoji. Treba rátať s tým že priadza sa naťahuje a prispôsobí.

Papučky máme väčšinu na výber vo veľkosti 0-3M a 3-6M kde sú rozmery dĺžky “podrážky” udané v cm na dĺžku. Veľkosti sú orientačné, takže podľa elasticity produktu sa môžu jemne líšiť. (priadza sa natiahne) 


Čiapočky sú v orientačnej veľkosti 0-6M, v popise nájdete aj rozmery čiapočky meranej v pokoji a samozrejme aj obvod hlavičky na ktorú veľkosťou pasujú. 


Svetríky sú taktiež v popise detailne pomerané a opísané. Vyrábame ich v OVERSIZE strihu takže veľkosť 0-4M je orientačná. Zo skúseností a recenzií od Vás sa vynosia aj dlhšie. Rukáviky sa vedia krásne zaohnúť v prípade potreby, taktiež sú ukončené patentami. 

 

Čo znamená dodanie 3-5 dní ? 

Nie sme veľká fabrika a nemáme sklad. Každý náš produkt je vyrobený, upravený a zabalený u nás doma ručne a špeciálne pre vás na objednávku. Výroba zaberie nejaký čas ale väčšinou do tejto lehoty máte balíček už u vás doma. V prípade náročnejších objednávok ako sú napr. svetríky je doba dodania 5-7 dní. 

Koľko trvá dodanie? 


Dodanie väčšinou trvá 1-2 dni od informačného emailu, že vaša objednávka bola odovzdaná prepravcovi. Záleží aj od typu dopravy, ktorý ste si zvolili a od obdobia. Stáva sa že pred Vianocami je dodanie oneskorené nakoľko prepravné spoločnosti sú veľmi vyťažené. 

 

Prečo máte len najmenšie veľkosti? 


Náš koncept značky je primárne zameraný na novorodencov a najmenšie deti do polroka, aby si u nás nastávajúca alebo čerstvá mamička mohla vyskladať balíček vecí, ktoré sú zamerané na veľkosť, ktorú potrebuje. Snažíme sa aby sme vám poskytli pomerne širšiu ponuku pletených a háčkovaných výrobkov Slovenskej poctivej výroby. Nakoľko každý produkt vyrábame my, je to časovo náročnejšie ale určite do budúcna plánujeme pre vás rozšíriť ako sortiment tak aj veľkosti pre vaše detičky minimálne do dvoch rokov. 

Máte aj kamennú predajňu? 

Momentálne nie, ale do budúcna plánujeme otvoriť menší showroom resp. ateliér, kde si budete môcť vyzdvihnúť osobné odbery prípadne si naše produkty pozrieť naživo. 

Plánujete aj nejaké kolekcie pre dospelých? 

Momentálne v krátkom období nie. Určite to je ale výzva do budúcna kedy by sme chceli do ponuky zaradiť aj produkty pre mamičky.

 

Nájdem vašu značku aj niekde v obchode? 

Áno, momentálne naše produkty nájdete v kamennej predajni v BabySal store & spa v Pezinku a v ochodíku Umpalumpa v Šali. 

Ako s vami nadviazať spoluprácu? 

V prípade záujmu o spoluprácu, nám pošlite emial na info@withloveboots.sk

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom nášho emailu. Radi vám odpovieme. 

Ako vždy s láskou.
#  W I T H L O V E